Nareszcie zarejestrowaliśmy kandydatów na radnych i wójta Gminy Kolbudy !!!

W imieniu Komitetu Wyborczego Kolbudy 24, chciałem poinformować o zarejestrowaniu kandydatów na radnych we wszystkich 15 okręgach wyborczych Gminy Kolbudy. Zarejestrowaliśmy również popieranego przez nas kandydata na Wójta Gminy Kolbudy – Krzysztofa Suchockiego.

Proces rejestracji nie przebiegał bezproblemowo, stąd dopiero dzisiaj możemy poinformować o tym, że stajemy w szranki walki wyborczej z Komitetami Roberta Aszyka i Andrzeja Chruścickiego.

Nasz Komitet Wyborczy jest zdominowany przez kobiety, których jest aż 9 na 15 kandydatów.

W Komitecie są reprezentowane wszystkie grupy wiekowe – od ludzi młodych po 3 kandydatów w wieku emerytalnym. Średnia wieku naszego Komitetu to 49 lat. Większość naszych kandydatów posiada wykształcenie wyższe.

Nasz kandydat na wójta – Krzysztof Suchocki może się pochwalić uzyskaniem stopnia naukowego doktora nauk technicznych w zakresie elektroniki.

Możemy otwarcie powiedzieć, że jesteśmy absolutnie niezależnym i autonomicznym Komitetem Wyborczym. Nasi kandydaci nie należą do żadnych partii politycznych. Od lat udzielają się społecznie w swoich sołectwach oraz w naszym Stowarzyszeniu. Ponadto nasi członkowie nie są w żaden sposób powiązani z aktualnym układem władzy. Nie są w stanie jakichkolwiek relacji służbowych z Urzędem Gminy oraz podległymi instytucjami budżetowymi. Zgodnie ze złożonymi oświadczeniami, nikt z naszych kandydatów nie współpracował z organami bezpieczeństwa publicznego przed 1972 oraz w późniejszym okresie.

Poniżej prezentujemy listę naszych kandydatów w okręgach wyborczych. Sylwetki wszystkich kandydatów wkrótce zaprezentujemy na stronnie Komitetu Wyborczego Kolbudy 24.

Jednocześnie informujemy, że niektóre okręgi wyborcze są przypisane do trzech różnych komisji wyborczych w szczególności w Kolbudach. O szczegółach będziemy informować na odrębnej stronie Komitetu Wyborczego Kolbudy 24.

 

 

2 Komentarze

  1. danuta.reszke pisze:

    W 14 okregu jest pomyłka / błąd w nazwisku ?

    • Daria Łytka pisze:

      Błąd poprawiony 🙂 Dzięki za czujność 🙂 Nieważne co mówią, byleby nazwiska nie przekręcali 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *