GKS Kowale – ciąg dalszy

W dniu dzisiejszym zostałem poproszony przez trenerów pracujących z młodzieżą w GKS Kowale o zamieszczenie poniższego oświadczenia. Zamieszczam je dlatego, że traktuję je jako głos w dyskusji na temat przyszłości tego klubu oraz sportu w Gminie Kolbudy w ogóle.

Może warto zastanowić się nad okrągłym stołem w sprawie klubu GKS Kowale ? Byłaby to dobra okazja do tego, by sobie wszystko powyjaśniać i iść do przodu. Uważam, że już nadszedł najwyższy czas ku temu.

 

Krzysztof Suchocki
Krzysztof Suchocki
Mieszkaniec Gminy Kolbudy tel.: 505 094 699, e-mail: krzysztof.suchocki@wp.pl

3 Komentarze

 1. Mieszkaniec pisze:

  No piękny list. Panowie trenerzy z tego co rozumiem to jest wasza praca. Należy więc ją szanować a jak nie to zmienić. Ludzie przez was dyskredytowani robią swoją robotę za darmo w odróżnieniu od Was więc nie bardzo rozumiem. Jako pracownicy klubu powinniście zająć się pracą z dziećmi a nie polityką klubu. Waszym obowiązkiem jest prowadzenie drużyn i odnoszenie sukcesów bo przecież za to macie płacone.
  A jeśli się nie podoba, że ktoś rządzi tym klubem i ma wpływ na niego to zróbcie swój klub albo idźcie do pracy gdzieś gdzie jako pracownik będzie mogli stawiać się w roli prezesa.
  Swoją drogą dziwne czasy, że nawet w stowarzyszeniach działających społecznie pojawiają się „związki zawodowe”, które dyktują warunki i rozsadzają organizację.
  Ja na miejscu prezesa rzuciłbym to w cholere i nie mordował się z bandą pretensjonalnych buntowników. Tacy wszyscy mądrzy, nic się nie podoba wszystko źle…niech sobie radzą sami, życzę powodzenia 46% poparcia macie.

 2. Kowale pisze:

  Właśnie przeczytałem oba listy i nie rozumiem o co chodzi trenerom przecież GKS Kowale walczy z Wójtem o swój dalszy los a panowie trenerzy odnoszą się do oskarżeń pod ich adresem kto z kim tu walczy lub kogo chroni. Rozpytałem na wsi o co chodzi i wygląda na to że prawda jest pośrodku. Trenerzy zawiazali swoje stowarzyszenie i chcąc mieć kogo trenować próbują podebrać zawodników klubowi a nowy Prezes podobno robi porządki co nie podoba się trenerom. Ciekawe jak to się skończy czy aby nie powinno się w to włączyć Wójta on ma chyba autorytet urzędu, chyba że to nie w jego kompetencji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *