Gabinet weterynaryjny Fox w Lisewcu

W Lisewcu działa od niedawna gabinet weterynaryjny FOX. Prowadzi go Pani Marika Dunst, z którą spotkałem się wczoraj. Po studiach Pani Marika wraz ze swoim mężem osiedli w Lisewcu. Bardzo cenią sobie ciszę i spokój jakie znaleźli w tym miejscu. Są bardzo zadowoleni z sąsiedztwa, w szczególności ze współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Lisewianki”.

Pani Marika ukończyła weterynarię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Myśli poważnie o pracy doktorskiej z futerkowców. Zna i bardzo lubi te zwierzęta, w szczególności fretki.

Jak powiedziała, o zawodzie weterynarza marzyła już w przedszkolu, a potem konsekwentnie realizowała swoje marzenia. Ich efektem jest gabinet weterynaryjny, który znajduje się w domu Państwa Dunst, przy ul. Potokowej 21B w Lisewcu. Miejsce położenia gabinetu pokazuje dobrze zamieszczona poniżej mapka.

Pani Marika jest „jeżdżącą” weterynarz, to znaczy że poza przyjmowaniem pacjentów u siebie w gabinecie jeździ także do  domów, zdaje sobie bowiem sprawę, że nie wszystkie zwierzęta bezproblemowo znoszą wizyty w gabinetach weterynaryjnych. Dla niektórych jest to ogromny stres, który jeszcze bardziej pogłębia ich złe samopoczucie.

Podczas mojej wizyty nawet na krok nie odstępowali nas jej czworonożni pacjenci. Widać było, że czują się tutaj dobrze i niczego im nie brakuje. Są wesołe i przyjazne, mimo że każdy z nich ma jakiś zdrowotny problem.

 

 

 

 

Krzysztof Suchocki
Krzysztof Suchocki
Mieszkaniec Gminy Kolbudy tel.: 505 094 699, e-mail: krzysztof.suchocki@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *