Centrum nauki Alchemik w Kolbudach

Parę dni temu przeglądając Internet zauważyłem informację o tym, że w Kolbudach powstało Centrum Nauki Alchemia. Z zainteresowaniem przeczytałem zamieszczone informacje. Wynika z nich, że centrum to właśnie startuje oraz, że w miejscu tym można będzie pogłębić swoje umiejętności i zainteresowania, a także przygotować się do różnego rodzaju testów i egzaminów.
Centrum to prowadzone jest przez młodych, kreatywnych ludzi. Mieści się ono w Kolbudach w zacisznej okolicy i bardzo blisko lasu. Takie miejsca są gwarancją ciszy i spokoju, a to bardzo sprzyja nauce. Wnętrze tego centrum jest nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone.
Oferta edukacyjna tego centrum jest bardzo szeroka. Obejmuje różnego rodzaju kursy maturalne i gminazjalne, kursy ośmioklasisty, naukę języków (j.angielski, j.niemiecki, j.hiszpański, j.rosyjski, j. szwedzki), zajęcia indywidualne, warsztaty dla dzieci, różnego rodzaju szkolenia. 
 
Bardzo się cieszę się, że takie miejsca powstają w naszej gminie i że tworzą je młodzi ludzie. Ludzie, którzy z naszą gminą wiążą swoją przyszłość. Będę przyglądał się działaniu tego centrum. W razie potrzeby zawsze przyjdę mu z pomocą.
Krzysztof Suchocki
Krzysztof Suchocki
Mieszkaniec Gminy Kolbudy tel.: 505 094 699, e-mail: krzysztof.suchocki@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *